top of page

БФ “Гуманітарні ініціативи” та британська організація Climate Action стали партнерами

28 березня Благодійний фонд “Гуманітарні ініціативи” отримав перші три вантажівки з гуманітарною допомогою від нашого партнера Ніка Генрі, засновника та керівника організації Climate Action, Велика Британія. Партія містила питну воду, їжу, промислові товари, одяг, спальні мішки, їжу для тварин та інше. Ця допомога надана в рамках глобальної гуманітарної ініціативи 20-20-20.


Одразу після початку повномасштабної війни росії проти України у лютому 2022, Climate Action розгорнула глобальну гуманітарну ініціативу 20-20-20. Її мета — за 20 днів доставити в Україну 20 вантажівок з 20 тонами допомоги у кожній.

Волонтери фонду “Гуманітарні ініціативи” сортують усі товари за цільовими потребами та напрямками, аби кожне місто, громада та госпіталь отримали не випадкові речі, а саме те, у чому вони мають гостру потребу саме зараз.

Для нашого фонду ключові принципи роботи: своєчасність та цільовість. В умовах війни, люди, що потребують життєво важливої допомоги в різних куточках країни, повинні її отримувати. Наш Фонд не може дозволити нецільове використання та марні затрати тієї допомоги, яку нам надають численні партнери. Ми дуже цінуємо зусилля доброчинців з-за кордону, які згуртувалися для спільної допомоги Україні!

Організація Climate Action — це платформа для ефективного партнерства між бізнесом, урядами та державними органами для прискорення розвитку зеленої економіки.


Comments


bottom of page