top of page

Звіт за п'ять місяців від початку повномасштабного вторгнення

Загалом за п’ять місяців з початку війни завдяки відданій праці 250 волонтерів, жертовності 73 благодійників з 7 країн і 37-ох наших партнерів з України та з-за кордону ми закупили, отримали посортували, сформували та доправили 301 цільових вантажів в 50 населених пунктів, з них - 18 обласних центрів України:

● 82 вантажів до медзакладів

● 147 вантажів для наших захисників та захисниць

● 52 вантажі до територіальних громад

● 19 спец вантажів іншим організаціям та установам


Всього з початку повномасштабного вторгнення Фонд отримав благодійний коштів на 3 756 963 гривень в еквіваленті. За кошти Фонду закуплено медикаментів та медичного обладнання, одягу, продуктів харчування та витрачено на логістику 3 223 615 гривень.


Загальний об‘єм гуманітарного вантажу Фонду складає 557 палети.


Впродовж 24.06.22 - 24.07.22 Фонд підготував та доставив 21 гуманітарний вантаж, серед них:

● 5 вантажів до медзакладів з медикаментами, виробами медичного призначення, засобами особистої гігієни

● 13 вантажів для наших Захисників та Захисниць з їжею, медикаментами, товарами особистої гігієни, одягом, взуттям, амуніцією

● 9 вантажів до територіальних громад з їжею, одягом, ковдрами, подушками, товарами особистої гігієни та взуттям


Фонд продовжує Програму допомоги сім’ям з дітьми #BlueBox. За липень сформували та доставили 583 пакунків безпосередньо сім’ям з дітьми у м. Богодухів, с. Ворзель, м. Білогір’я, м. Черкаси, м. Полтава, с. Бірки Харківської області, м. Прилуки, м. Володимир Волинської обл., с. Дружківка Донецької обл., м. Покровськ Донецької обл., с. Возсіятське Миколаївської обл., м. Южноукраїнськ Миколаївської обл., смт. Клавдієво-Тарасове Київської обл., с. Хутори Черкаської обл., с. Борислав Львівської обл., м. Горлівка Донецької обл., с. Іванків Київської обл., м Мирноград, Донецької обл.


358 пакунків #BlueBox* на 17 палетах разом з іншим важливим вантажем (всього 42 палети) доставлено безпосередньо до Богодухівської ОТГ, де проживає 342 багатодітні сім’ї, в яких виховуються 1042 дитини.

#BlueBox — це пакунки допомоги, які наш Фонд надсилає для родин з дітьми, що живуть на деокупованих територіях, або змушені були покинути домівку через війну.


Що всередині #BlueBox

Наші пакунки допомоги містять понад 30 одиниць товарів першої необхідності:

● дитячі речі (молочна суміш, фруктові пюре, каші, дитячі засоби гігієни, підгузки, іграшки та ін)

● гігієнічні і промислові товари для всієї родини (шампунь, кондиціонер, крем, молочко для тіла, дезодорант, мило, рушничок, зубна паста, зубна щітка та ін)

● продукти харчування для всієї родини (гречка, рис, вівсянка, макарони, борошно, консерви м’ясні, рибні, овочеві, фруктові, сухофрукти, питна вода, чай, солодощі та ін)


Проєкт #BlueBox потребує підтримки, аби більше українських родин мали змогу отримати допомогу і, найважливіше, відчути, що вони не одні.


Як долучитися

Наповнення одного пакунку допомоги #BlueBox вартує близько 3400 гривень. Проєкт можна підтримати прямо зараз донейтом на будь-яку комфортну суму: https://www.hifund.org.ua/uk/blue-box


Також ми запрошуємо партнерів підтримувати проєкт інформаційно, поширюючи даний звіт або публікації у наших соцмережах Facebook, Instagram, LinkedIn.


Чому немає точної вартості #BlueBox’а

Готуючи кожний пакунок допомоги, ми вивчаємо запит конкретної родини, яка його отримує. Діти різного віку потребують різних речей; родини мають різну кількість членів, різного віку, статі та стану здоров’я. Тому ми докладаємо зусиль, аби кожний наш #BlueBox приносив максимальну користь родині, яка його отримує.


Запрошуємо до співпраці!


Фонд і надалі дотримується визначеного першочергового пріоритету щодо надання виключно цільової допомоги за попередньо сформованим спільно з отримувачем запитом:

● госпіталям, міським, обласним та дитячим лікарням в зоні проведення бойових дій та в постраждалих регіонах;

● силам ДФТГ, нашим захисникам і захисницям в районі проведення бойових дій;

● родинам з дітьми на деокупованих територіях.


Основний фокус зусиль Фонду направлений на мінімізацію часового проміжку між отриманням вантажу та доставкою його до цільового споживача.


Дякуємо всім нашим партнерам, волонтерам та усім небайдужим, хто допомагає внесками, контактами, своїм часом та підтримкою.


Слава Україні! Героям Слава!


Comments


bottom of page