top of page

Звіт за чотири місяці від початку повномасштабного вторгнення

Ми завершували свій традиційний щомісячний Звіт ввечері 24-го червня. Якраз тоді, коли прийшла новина з Брюсселя. Історичне та справедливе рішення. Його ціна надто висока. Ми у великому боргу перед нашими воїнами - захисниками і захисницями. А також перед десятками мільйонів жертв російського ворога-агресора - жертв Голодомору, репресованих та закатованих українців.


Але часу святкувати статус кандидата на вступ до ЄС нема. Зупинятись та втомлюватись не можна. Боротьба продовжується у кожного на своєму фронті!


Слава Україні! Героям Слава!

Впродовж 24.05.22 - 24.06.22:

Фонд підготував та доставив 42 гуманітарні вантажі, серед них:

● 9 вантажів до медзакладів з медикаментами, виробами медичного призначення, засобами особистої гігієни;

● 9 вантажів до територіальних громад з їжею, одягом, ковдрами, подушками, товарами особистої гігієни та взуттям;

● 19 вантажів для наших захисників та захисниць з їжею, медикаментами, товарами особистої гігієни, одягом, взуттям, амуніцією.


За кошти Фонду закуплено та передано за призначенням Квадрокоптер DJI Mavic 3, а також ми взяли участь у співфінансуванні для придбання Тепловізора AGM Taipan TM 19-384 та оптичного прицілу.


Фонд виступив логістичним партнером у доставці гуманітарних вантажів до:

● Харківської міської ради

● Благодійної організації «Полтавський батальйон небайдужих»;

● Благодійного фонду «+380»;

● Ліцею №20 Івано-Франківської міської ради;

● Благодійної організації «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Відкрите серце»; ● Благодійної організації «Стей Сейф ЮА»;

● Благодійного фонду Сергія Притули. 1.3.


За цей місяць до Фонду надійшла гуманітарна допомога:

● 2 вантажі з Америки від благодійника Олександра Гамільтона з амуніцією для наших захисників та захисниць та 1 вантаж з речами особистої гігієни та їжею;

● 52 палети з гуманітарним вантажем від наших партнерів Climate Action з ковдрами, подушками, медициною, речами особистої гігієни;

● 32 палети з гуманітарним вантажем від наших партнерів BioPharm з важливим медичним обладнанням, ліками, їжею та гігієнічними товарами;


Також отримали Апарат ШВЛ Philips Respironics Trilogy Evo - кисневий концентратор Philips Respironics EverFlo. Обладнання буде передано медичному батальйону «Госпітальєри».

НОВИЙ ПРОЄКТ "Пакунок допомоги #BlueBox"


З червня Фонд розгорнув новий проєкт “Пакунок допомоги #BlueBox”. Його мета – допомогти українським родинам з дітьми, які проживають на звільнених територіях, та внутрішньо переміщеним сім’ям якнайшвидше оговтатися від наслідків війни та отримати речі першої необхідності: продукти харчування, засоби особистої гігієни, господарські товари.


Один #BlueBox вартує 3360 грн. ($96). За перші тижні Фонд зібрав 260 Пакунків допомоги #BlueBox і цільово доставив для 101 родини у м. Слов’янськ, м. Костянтинівка, с. Воскресенськ, м. Сміла, м. Чернігів, м. Черкаси, м. Хмельницький, м. Львів, с. Мігово, м. Городок. Решта Пакунків допомоги готові до відправки найближчим часом.


Ми розпочали кампанію збору коштів, щоби наповнити та доставити якомога більше Пакунків допомоги #BlueBox. Зробити внесок можна вже зараз: https://www.hifund.org.ua/uk/blue-box


Інформацію про наш Фонд опублікувано на офіційній сторінці Вікіпедії та аналітичного центру Cedos.

Перемовини про партнерство з Monobank дозволили нам отримувати благодійні внески за нашим номером Iban. Тож тепер у користувачів є ще більше можливостей, аби донатити зручно!

Ви теж можете протестувати цей інструмент. Для цього треба зайти у мобільний додаток Monobank, обрати в Меню опцію Інші платежі → Платіж за IBAN → і ввести UA623253650000000026001012987


Готово! Ваш внесок буде використано виключно для закупівлі необхідних речей для #BlueBox.


Запрошуємо зацікавлені особи та організації до партнерства в проєкті, до спільнодії! Пишіть нам на info@hifund.org.ua

Загалом за чотири місяці з початку війни завдяки відданій праці 250 волонтерів, жертовності 72 благодійників з 7 країн і 44-ох наших партнерів з України та з-за кордону ми закупили, отримали посортували, сформували та доправили 285 цільових вантажів в 50 населених пунктів, з них - 18 обласних центрів України.


Всього з початку повномасштабного вторгнення Фонд отримав благодійних коштів на 3 730 975 в гривневому еквіваленті.


За кошти Фонду закуплено медикаментів та медичного обладнання, одягу, продуктів харчування та витрачено на логістику 2 917 225 гривень.


Загальний об‘єм гуманітарного вантажу Фонду складає 557 палети.


Фонд і надалі дотримується визначеного першочергового пріоритету щодо надання виключно цільової допомоги за попередньо сформованим спільно з отримувачем запитом:

● госпіталям, міським, обласним та дитячим лікарням в зоні проведення бойових дій та в постраждалих регіонах;

● силам ДФТГ, нашим захисникам і захисницям в районі проведення бойових дій;

● родинам з дітьми на деокупованих територіях та ВПО.


Основний фокус зусиль Фонду направлений на мінімізацію часового проміжку між отриманням вантажу та доставкою його до цільового споживача.

Дякуємо всім нашим партнерам, волонтерам та усім небайдужим, хто допомагає внесками, контактами, своїм часом та підтримкою.


Слава Україні! Героям Слава!


Comments


bottom of page