top of page

Звіт за п’ятий тиждень спільної праці задля перемоги

Від початку військової агресії проти України, Благодійний Фонд «Гуманітарні Ініціативи» дотримується своїх першочергових пріоритетів щодо задоволення нагальних потреб та надання цільової допомоги міським, обласним та дитячим лікарням в зоні війни, силам територіальної оборони та співгромадянам, що постраждали в районі проведення бойових дій.


За тиждень, що минає, Фонд:


● Заручився підтримкою нових партнерів - отримано чотири гуманітарні вантажі від Climate Action з Великобританії в рамках ініціативи 20-20-20 (20 вантажів по 20 тон за 20 днів). Їжа, дитяче харчування, ліки, одяг для дорослих та дітей, засоби гігієни, каремати, спальники та багато іншого необхідного загальною вагою близько 60 тон;

● Також, прибув другий вантаж від Vogt Medical (Німеччина) з виробами медичного призначення;


● Всього за тиждень отримано та опрацьовано більше 120 тон гуманітарного вантажу;


● Сформовані цільові партії вантажів відправлено до:

○ Києва та області;

○ Одеси;

○ Запоріжжя (у співпраці з БФ “Об’єднання волонтерів Запоріжжя”);

○ Миколаєва;

○ Харкова (у співпраці з БФ “Святослава Хороброго”);

○ Вінниці та області.


● Завдяки скоординованій роботі між Фондом, благодійником Тарасом Кицмеєм (засновник Softserve) та спеціалізованим виробником медобладнання в Києві, ми за добу придбали і доставили (на заміну попереднього, який вийшов з ладу) в Обласну Клінічну Лікарню м. Харків високочастотний електро-хірургічний апарат Надія-4 (застосовується для монополярної та біполярної коагуляції м'яких тканин та судин з використанням струму високої частоти в середовищі без анестетиків).

● Започатковано співпрацю Фонду з Центром тимчасово переміщених осіб «Галичина» (Великий Любінь). 20 волонтерів Центру допомагають сортувати, фасувати та формувати вантажі для відправки.


● За тиждень на рахунки Фонду надійшли кошти від благодійників з України, Польщі, США на суму близько 600 000 в гривневому еквіваленті. Кошти використані виключно на закупівлю ліків, обладнання та логістику.


Дякуємо всім нашим партнерам, дякуємо всім, хто допомагає Фонду внесками, контактами, своїм часом та підтримкою.


Слава Україні!

Героям Слава!

Comments


bottom of page